вторник, 22 апреля 2014 г.

7 risinājumi mazām istabām


Kā vizuāli palielināt istabu un izvietot viņu maksimāli funkcionālu, nepiepildot to ar mēbeļu kalniem: padomi tiem, kas plāno remontu.
1. Izmantojiet strīpas
Ideāls motīvs priekš tiem, kuri vēlas optiska palielināt telpu. Vertikālas strīpas uz tapetēm vizuāli paaugstinās zemos griestus, bet strīpains paklājs uz grīdas optiski paplašinās telpu.


2. Izmantojiet sienas

Tas ļaus maksimāli atbrīvot istabas centru. Pērkot plauktu sistēmu vai pasūtot iebūvējamo skapi, pievērsiet uzmanību mēbeļu augstumam. Jo augstāks skapis, jo tas ir ietilpīgāks. Atcerieties par to. 

3. Plānojiet mērogu 

Grezns liels dīvāns ir labs pats par sevi (vai arī salonā), bet ne jau Jūsu istabā. Lai mēbele izskatītos harmoniska un "neapēstu" visu brīvo telpu istabā, ņemiet vērā tās izmērus. Izvēlieties dīvānu ar šauriem roku balstiem (opcija, kuru piedāvā daudzi ražotāji), krēslu vietā dodiet priekšroku pufiem un saliekamajiem krēsliem. 

4. Noslēpiet nevajadzīgo

Plazma, vadu  un CD disku kaudzes nepiedod istabai papildus šarmu un rada haosa iespaidu - vislabāk izvietot visu tehniku aiz atverama skapja durvīm. Nekārtību uz palodzes palīdzēs noslēpt rullo žalūzijas. 

5. Caurspīdīgums

Mēbelēm no stikla vai caurspīdīga plastika piemīt lieliskas īpašības - tās vizuāli saplūst ar jūsu istabas "landšaftu", līdz ar to platība neizskatās ļoti piebāzta. Izvēlieties žurnāl galdiņus un TV galdus no caurspīdīga materiāla

6. Izveidojiet sakārtotu vidi

Šim nolūkam izmantojiet stalažas un plauktus. Tie piedod ritmu telpai, paplašinot ne tikai vietu uzglabāšanai, bet arī pašu istabu. Izvietojot dokumentu kastes, vāzes un citus aksesuārus - izmantojiet simetrijas principu. 

7. Vairāk gaišo toņu

To, ka baltas sienas paplašina telpu, zina gandrīz visi. Bet lai izmantotu visu baltās krāsas potenciālukombinējiet to ar citiem gaišajiem toņiem un pustoņiem. Piemēram, baltas mēbeles uz bēšu sienu fona, veido perspektīvas iespaidu, piepildot istabu ar gaisu.

 Autore: Zoja Ulimova

Комментариев нет:

Отправить комментарий